Zamów wycenę

Aktualności

Zapanuj nad najważniejszymi procesami

Piątek, 27 września 2019
Zapanuj nad najważniejszymi procesami

Poznaj korzyści jakie daje wydajne narzędzie do zarządzania procesami.

Doskonalenie firmy to ciągłe wskazywanie obszarów jej działania, w których zadania powtarzają się wg pewnego schematu. Opisanie i wspieranie tego schematu jako procesu biznesowego, pozwala skracać czas kolejnych powtórzeń, eliminować ryzyko błędu oraz wdrażać zmiany, które podniosą efektywność działań.

Nasze aplikacje pozwalają wspierać wszystkie  procesy Twojego biznesu. Począwszy od tak typowych jak księgowość czy zarządzanie kadrami, na działaniach specyficznych dla danej organizacji kończąc. Wspólnie określimy jakie obszary należy wesprzeć w pierwszej kolejności. Uwzględnimy wszystkie szczegóły decydujące o sukcesie Twojej firmy i dostosujemy nasze narzędzia do Twoich indywidualnych potrzeb. Zadbamy o to aby Twoi pracownicy otrzymali realne wsparcie w realizacji codziennych zadań.

Dostarczane przez nas rozwiązanie pozwoli Ci weryfikować czy firma działa zgodnie z określonymi zasadami. Nasze aplikacje podpowiadają użytkownikom zadania do wykonania.  Każde zrealizowane zadanie ma pełną historię, pokazującą co, kiedy i kto wykonywał. Cechy te nabierają znaczenia w przypadku procesów obsługi klienta, gdzie mamy możliwość kontrolowania jakości kontaktu z klientem. Wiemy kiedy klient otrzymał odpowiedź. Możemy też zweryfikować, czy jego problem został rozwiązany.

Szukasz oprogramowania na miarę?

Zamów wycenę

Optima Solutions Sp. z o.o.

Siedziba spółki

ul. Skrajna 78G
25-650 Kielce

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 607 150 679 /